O Nás
Základní škola
Mateřská škola
Školní družina
Školní jídelna
Dokumenty školy
Sponzoři
Kontakty
Instituce a servery věnované školství
Fotogalerie základní školy
Fotogalerie školní družiny
Projekty
Fotogalerie mateřské školy
Hrdá škola Harry Potter
Tweet
Beseda se spisovatelkou P. Martiškovou
Bruslení
Zimní radovánky
Univerzita třetího věku
Tříkrálová sbírka
V kostele na Sv. Štěpána
Návštěva Mikuláše‚ čerta a anděla
Oslava Sabinky a Stáníka
Mobilní planetárium
Projektový den Halloween
Běh Tuchořice
Škola v přírodě Blšany
Učíme se v novém altánu
Dětský den Doupov
Den Země
Kouzelník
Prevence - šikana‚ kiberšikana
Divadlo VETŘI
Den šílených účesů
Bruslení
Plavecký výcvik 2022/2023
Tříkrálová sbírka
Podzimní výrobky
Beseda s Tondou Obalem
Koledy v kostele
Zpíváme na obci
Mikuláš
Oslava narozenin Sabinka + Stáník
Ukázková hodina TV s panem Břečkou
Halloween
Přednáška o kyberšikaně
Bezpečný pes
Dentální hygiena
Suit up den - Hrdá škola
Pasování prvňáčků J. W. Procházka
Den bezpečnosti II.
Maraton Měcholupy
K-500
Loučení s páťáky
M.T.U. - Opakování
Lesopark Chomutov
Učíme se venku - Prvouka
M.T.U. - Malý vodohospodář
Ekologický kroužek
Den bláznivých ponožek
Den matek
Prohlídka Agrimy
Rytmická show
Exkurze v Chrámu chmele
Přírodovědné centrum
M.T.U. - Stavitel věží
Učíme se venku - Výtvarná výchova
Zápis budoucích prvňáčků
M.T.Ú. - Stavitel mostů
Plavání Bublina
M.T.U. - Malý projektant
Bruslení
Zimní výrobky
M.T.U. - Malý inženýr
Mikulášská nadílka
8. narozeniny Sabinka a Standík
Návstěva myslivny
Podzimní výrobky 4. a 5. ročník
Jóga s Péťou
M. T. U. - Malý architekt
Hrdá škola - den šílených účesů
Divadlo Krejčík
Projektový den - Krásný dvůr
Halloween
Hrdá škola - Suit up den
Malá technická univerzita
130. výročí školy
Den bezpečnosti
Návštěva sov a dravců
Den zdravé výživy
Den šílených účesů
Zápis do 1.třídy
Pálení čarodějnic
Den Země
Barevný týden
Den učitelů
Let's make a fruit salad
Slavíme Elišky narozeniny
Hrdá škola Harry Potter
Barevný týden
Slavíme Natálky svátek
Rozbalujeme dárečky
Vánoční den
Mikuláš 2020
Slavíme narozeniny - Sabinka a Stáníček
Učíme se venku
Ukliďme Česko 2020
Polytechnika od MAP II
Podmořský svět Praha
Měcholupský maraton
Učíme se venku
Zahradní slavnost LORM
Hudební program p. Macků
Zemědělská beseda
Přednáška o myslivosti
Od semínka ke chlebíčku
Čtení ve školce
Barevný týden + ovoce
Tři králové 2020
Vánoční tvoření a besídka
Svíčkárna Rodas
Divadlo S+H Praha
Divadlo "Škola hrou na druhou"
Beseda se spisovatelkou K. Smolíkovou
Přednaška prevence šikany
Barevný podzim - vycházka
Mateřská školka